Trolejbusy v Ústí nad Labem
Tragické zrušení tramvají v Ústí nad Labem v létě roku 1970 bylo ihned omlouváno tím, že namísto zastaralých tramvají bude ve městě zavedena moderní trolejbusová doprava. Ale definitivní rozhodnutí se neustále odkládalo - doba nebyla příznivá vzniku něčeho takového. Trvalo nakonec celých 14 let, než se podařilo tuto stavbu realizovat. Až v roce 1984 se pozvolna začalo s výstavbou trolejbusové sítě, prozatím v severozápadní kopcovité části města. Po několikaletém budování se až v listopadu 1987 podařilo uskutečnit krátkou zkušení jízdu trolejbusem 14Tr. Pravidelná doprava pak byla zahájena až 1.července 1988, kdy vyjely trolejbusy Škoda 14Tr na první pravidelné lince č. 51 Holoměř - Stříbrníky. Jezdilo se ovšem jen ve špičkách pracovních dnů, a to v intervalu 20 minut.
Provoz tehdy ležel na bedrech pětice trolejbusů Škoda 14Tr čísel 401-405. Linka si získávala postupně popularitu, a záhy se ukázalo, že trolejbusy 14Tr nestačí kapacitně. Veškeré další nákupy proto byly již směřovány pouze na typ 15Tr, vozy 14Tr byly postupně staženy jen na noční spoje, s tím, že výhledově budou prodány, což se ale nepodařilo.
Ještě v závěru roku došla první dodávka 19 trolejbusů 15Tr (501-520, bez 508) které už zaji Asťovaly přepravu na nové lince 52 Severní Terasa - Všebořice.
Vcelku překotný rozvoj tratí pokračoval i v roce 1989, kdy vyjely trolejbusy na dalších tratích v severní část i města - na lince 55 Mírové n. - Severní Terasa, ovšem v nové trase přes Hornickou ulici. V roce 1990 pak trolejbusy začaly vyjíždět poprvé na noční linky. Následujícího roku se již jezdilo i do sídliště Dobětice, rok 1992 byl ve znamení otevření trolejbusových tratí do sídliště Krásné Březno, pod Vyhlídkou. Následující rok pak začaly jezdit trolejbusy i na polokružní trati v Klíši, v září téhož roku se vyjelo i na třetí trati na Severní Terasu.
V roce 1994 se začalo konečně jezdit i západní směrem do Předlic. Tamní
trolejbusová linka 57 ovšem byla poněkud nešťastně ukončena právě ve Starých
Předlicích, odkud ale většina cestujících pokračovala dále buď do Trmic
nebo do Chabařovic. To bylo také příčinou malého využívání této linky.
neboť většina cestujících dala přednost autobusům. To se také stalo nakonec
důvodem pro podstatné omezení provozu na lince, která jezdila jen ve špičkách
pracovních dnů, ato až do srpna 1995, kdy byly otevřeny další tratě ve
východní části města, na sídliště Skalka a do Mojžíře. Pak bylo upraveno
i směrování autobusových linek v Předlicích, takže linka 57 začala jezdit
celodenně. Tento rozvoj sítě byl také prozatím poslední.
Ve druhé polovině 90.let se projevovalo negativně chaotické přeuspořádávání
dopravy. Došlo k několika změnám, experimentovalo se s napájecími
autobusovými linkami. Krátce byla v provozu posilová linka 59, na které opět
jezdily za denního světla vozy 14Tr. Tyto změny většinou neměly dlouhé
trvání a většinou se opět předělávaly. Negativní vliv na trolejbusovou
dopravu má rovněž prodloužení intervalu na 15 minut.
Pro nejbližší
období se počítá především se stavbou trolejbusové tratě na východní břeh
Labe, do Střekova. Dalším možným rozvojem by mohla být trať k
hypermarketu v Trmicích (čímž by se zlepšila provozní situace na beznadějně
nevyužívané trati do Starých Předlic). V plánu je rovněž zakoupení nízkopodlažních
vozidel 22Tr.
V provozu jsou tak k 1.1.2001 následující vozidla...
Škoda 14Tr | 401-405 | 1987 |
Škoda 15Tr02 | 501-520 | 1988, vůz 508 1990 |
Škoda 15Tr03 | 521-539 | 1989, vůz 532 1990 |
Škoda 15Tr | 540 | 1988, převzat ze Zlína 1991 |
Škoda 15Tr08 | 541-550 | 1992 |
Škoda 15Tr10 | 551-555 | 1994 |
Škoda 15TrM | 556-560 | 1995 |
Škoda 15TrM | 561-562 | 2000 |
...na následujících linkách:
51 | Mírová - Severní Terasa - Divadlo - Mírové náměstí - Jungmannova - Krásné Březno - OD Květ - Skalka |
52 | Klíše lázně - Nemocnice - Divadlo - Mírové náměstí - V Rokli - Mírová - Severní Terasa |
53 | Severní Terasa - Mírová - Hornická - Divadlo - Mírové náměstí - V Rokli - Stříbrníky - Dobětice |
54 | Všebořice - Bukov - Divadlo - Mírové náměstí - V Rokli - Stříbrníky - Dobětice |
55 | Mírová - Hornická - Divadlo - Mírové náměstí - Výstupní - Žežická |
56 | Všebořice - Bukov - Poliklinika - Divadlo - Mírové náměstí - Výstupní - Krásné Březno - Pod Vyhlídkou |
57 | Staré Předlice - Nové Předlice - Divadlo - Mírové náměstí - Jungmannova - Krásné Březno - OD Květ - Mojžíř |
58 | Klíše lázně - Nemocnice - Divadlo - Mírové náměstí - Výstupní - Krásné Březno - OD Květ - Skalka |
59 | Klíše lázně - Nemocnice - Divadlo - Mírové náměstí - Pod Vyhlídkou |
Mapa sítě k nahlédnutí zde - manipulační tratě,
není aktuální (c) Roman Pavel
Aktuální mapa linkového vedení 2001 - (c) DP Ústí
nad Labem